Kursy

moje kursy

dla chcących nauczyć się mówić i rozumieć język włoski 

Kurs do samodzielnej nauki komunikacji w języku włoskim

Przedstawiam Ci opis kursu do samodzielnej nauki języka włoskiego, który bazuje na języku używanym przez Włochów i eliminuje podręcznikową wiedzę teoretyczną. Ten innowacyjny kurs jest dostępny na mojej platformie internetowej i składa się z różnorodnych materiałów, które pomogą Ci opanować włoski w łatwy i przyjemny sposób.

Kurs składa się z 34 lekcji wideo na żądanie (VOD), które umożliwiają naukę we własnym tempie. Lekcje są prowadzone przez ekspertkę w nauce komunikatywnego języka włoskiego AnnęBo, która wykorzystuje najważniejsze elementy włoskiej mowy, które są uniwersalne i pomogą Ci w rozmowie w wielu sytuacjach życiowych, tak abyś mógł/a nauczyć się języka, którym posługują się Włosi na co dzień. Dzięki tym nagraniom zanurzysz się w prawdziwym włoskim i nabierzesz pewności w komunikacji.

Oprócz lekcji wideo, kurs zawiera 31 plików audio w formacie MP3. Te nagrania audio umożliwią Ci doskonalenie umiejętności słuchania i rozumienia języka włoskiego. 

Dodatkowo, kurs oferuje 43 karty pracy, które umożliwią Ci utrwalenie nabytej wiedzy i zadbają o Twoją motywację do nauki.

Nasza platforma internetowa zapewnia Ci elastyczność nauki, ponieważ możesz mieć do niej dostęp o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. Nie musisz się martwić o ograniczenia czasowe czy grupowe zajęcia – sam decydujesz, kiedy i jak długo chcesz poświęcić na naukę.

Kurs do samodzielnej nauki języka włoskiego, bazujący na języku używanym przez Włochów, bez podręcznikowej wiedzy teoretycznej, oferuje Ci praktyczne narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć płynność w języku włoskim. Zanurz się w włoskiej mowie, ucz się autentycznego języka i rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne z moim kompleksowym kursem. Buona fortuna

CENA 697 zł

Kurs PRO

Dla osób, które chcą uczyć się włoskiego pod moją opieką i w stałym kontakcie ze mną, dwa razy do roku otwieram grupę PRO, która oprócz kursu na platformie, oferuje cotygodniowe spotkania online ze mną na których ćwiczymy opanowany materiał (przez 4 miesiące) oraz grupę na Facebooku, na której dwa razy dziennie publikują dodatkowe materiały pomagające w utrzymaniu motywacji oraz przyspieszeniu efektów nauki.

Edycje kursu PRO ruszają w każdym roku we wrześniu i w styczniu. 

Opłać kurs PRO i zapisz się na listę oczekujących, skontaktuję się z Tobą przed startem kolejnej edycji.

po zapisaniu się na kurs PRO otrzymasz od razu dostęp do kursu na platformie. Zamknięta Grupa na Facebooku oraz spotkania na wizji rozpoczną się w drugi poniedziałek września (jeśli zaczynasz we wrześniu) lub drugi poniedziałek stycznia (jeśli zaczynasz w styczniu).

CENA 1390 zł

Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne prowadzę w oparciu o kurs do samodzielnej nauki języka włoskiego. 

Jedna lekcja trwa 45 minut i prowadzona jest online. 

Lekcje są dostępne tylko dla osób, które wykupiły kurs do samodzielnej nauki języka włoskiego.

CENA: 120 zł za lekcję 

Umów się ze mną na rozmowę

Wszystkie produkty poza ebookiem zawierają w sobie kurs z lekcjami na platformie. Jeśli masz pytania i chcesz porozmawiać ze mną telefonicznie możesz wybrać taką opcję wybierając przycisk poniżej lub pisząc na wloski@annabo.pl

Kontakt

Zobacz, jak wygląda kurs od środka.

Nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego udostępniam Ci poniżej pierwszą lekcję kursu  LEZIONE UNO PUNTO UNO, abyś mógł/mogła zobaczyć, czy to coś dla Ciebie.