Szukasz kursu włoskiego po którym będziesz mówić jak Włoch

Już 15 stycznia 2024 r. startuje mój 4 miesięczny kurs PRO, po którym będziesz mówić i rozumieć codzienne sytuacje w języku włoskim.

Czy to o Tobie?

Chcesz mówić i rozumieć codzienne sytuacje, w języku włoskim, ale

uważasz, że nie masz talentu do nauki języka włoskiego lub

lub

uczysz się już włoskiego, ale nauka idzie Ci opornie?

Jak myślisz,

co blokuje Cię w nauce języka włoskiego?

nieskończona ilość pomocy metodycznych

nudne ćwiczenia gramatyczne

stres przed popełnieniem błędu

trudności z zapamiętywaniem

brak czasu

Jeśli było choć jedno Twoje TAK?

To mam dla Ciebie mój autorski kurs PRO

komunikacji w języku włoskim

Kurs PRO jest dla osób, które chcą uczyć się włoskiego pod moją opieką i w stałym kontakcie ze mną. Do kursu można dołączyć tylko dwa razy do roku, we wrześniu i w styczniu – start 15.01.2024

Kursu PRO bazuje na języku używanym przez Włochów i eliminuje podręcznikową wiedzę teoretyczną. Realizując mój kurs zanurzysz się we włoskim środowisku, ucząc się autentycznego języka. Rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne i to jest głównym celem mojego kursu.

W ramach kursu otrzymasz:

  • nagrania interaktywne – oglądając je od razu ćwiczysz mówienie. Są one umieszczonych na wygodnej i prostej w obsłudze platformie z dostępem 24/7 z samodzielnym planowaniem nauki. Platforma kursowa zapewnia Ci elastyczność nauki, ponieważ możesz mieć do niej dostęp o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. Kurs składa się z różnorodnych materiałów (lekcji video, plików MP3 i kart pracy), które pomogą Ci opanować włoski w łatwy i przyjemny sposób. Do kursu masz dostęp bez limitu czasowego.
  • cotygodniowe spotkania online ze mną na których ćwiczymy opanowany materiał (przez 4 miesiące – 17 spotkań, każde z nich po 45 minut), harmonogram spotkań zostanie ustalony indywidualnie. 
  • grupę na Facebooku, na której dwa razy dziennie publikuję dodatkowe materiały pomagające w utrzymaniu motywacji oraz przyspieszeniu efektów nauki.
  • opieka mentoringowa, jeśli potrzebujesz ze mną porozmawiać.
Liczba miejsc ograniczona. Do kursu może dołączyć tylko 20 osób.

1390 zł

Powyższą kwotę możesz zapłacić w 3 lub 5 ratach.
Kliknij przycisk i wybierz odpowiednią formę płatności dla Ciebie.

Zobacz pierwszą lekcję kursu

Co zyskasz kupując kurs?

Mój kurs pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B

a

il pomodoro

b

un chilo di pomodori per favore

Osiągniesz płynność w mówieniu

w języku włoskim

Posłuchaj jak Ania mówi po włosku

już po 8 dniach nauki

Wyobraż sobie, że Ty też możesz swobodnie posługiwać się językiem włoskim i to już po 8 dniach nauki.

Kurs składa się z

0
lekcje wideo

Masz możliwość nauki we własnym tempie. Dzięki tym nagraniom zanurzysz się w prawdziwym włoskim środowisku i nabierzesz pewności w komunikacji.

0
plików MP3

Masz możliwość słuchania i rozumienia języka włoskiego. Posłuchasz różnorodnych dialogów i tekstów w autentycznym tempie, co pozwoli Ci przyzwyczaić się do naturalnego akcentu i rytmu włoskiego.

0
karty pracy

Masz możliwość utrwalenia nowych słów i zwrotów. To świetny sposób na systematyczne powtórzenie i utrwalenie materiału.

0
spotkań online

spotykamy się co tydzień przez 4 miesiące, każde spotkanie trwa po 45 minut, harmonogram spotkań jest ustalany indywidualnie

0
razy dziennie

publikuję na grupie Facebookowej dodatkowe materiały pomagające w utrzymaniu motywacji oraz przyspieszeniu efektów nauki.

0
karty pracy

Masz możliwość utrwalenia nowych słów i zwrotów. To świetny sposób na systematyczne powtórzenie i utrwalenie materiału.

Cały materiał podzielony jest na moduły

moduł 1 i 2

- nauczysz się używać czasowników być i mieć,

- nabędziesz umiejętność mówienia o planach, pragnieniach, kim jesteś i co masz,

- poznasz podstawowe gesty,
opanujesz podstawową komunikację.

moduł 3 i 4

- nauczysz się mówić o teraźniejszości, przeszłości, planach na przyszłość,

- poznasz kolejne czasowniki,

- opanujesz budowanie zdań złożonych.

moduł 5 i 6

- przećwiczysz nabytą wiedzę

- poszerzysz słownictwo.

Posłuchaj opinii po ukończeniu kursu

komunikacji w języku włoskim

Ciao!

jestem Anna Bottazzoli

Jestem trenerem metod efektywnej nauki, pedagogiem, doradcą zawodowym, autorką kursu internetowego “Komunikacja w języku włoskim”, który od 2020 roku pomógł setkom osób spełnić marzenie o swobodnym rozmawianiu w języku włoskim.

Autorką dwóch ebooków 30 włoskich słów, które znasz z przykładami ich użycia w zdaniach” cz.1 i cz.2, które uświadamiają czytelnikom, że język włoski nie jest trudny, a jego nauka to wspaniała przygoda oraz innych pomocy do efektywnej nauki włoskiego.

Przez wiele lat mieszkałam we Włoszech, zarówno w jej północnej (Mediolan), jak i południowej (Sycylia) części. Studiowałam w Polsce jak i we Włoszech.

Obecnie razem z kursantami wyjeżdżam do Włoch, gdzie umożliwiam im wykorzystanie nabytej podczas kursów wiedzy w praktyce.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci dwujęzycznych.

,,Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu mogę dzielić się wiedzą z innymi i pomóc im dojść do tego samego na skróty."

Co mówią moi kursanci?

Ciao, jeśli chcesz przełamać w sobie lęk przed mówieniem w języku włoskim - to jesteś we właściwym miejscu! Kursy z Anna Bo, to świetne rozwiązanie , jeśli chcesz w krótkim czasie zacząć porozumiewać się w tym języku. Atmosfera w grupach jest fenomenalna, a zawarte tu przyjaźnie często przenoszą się na płaszczyznę prywatną. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem.
Maria
5/5
Na mojej mapie marzeń jest nauka języka włoskiego. W ubiegłym roku zrealizowałam je pięknie z Anna Bo Bottazzoli. Ania jest najlepsza w komunikacji po włosku. A jej kurs jest znów dostępny. Tym razem plan jest taki, by swobodnie rozmawiać na tematy związane z moją pracą. Italia jest taka piękna, a rozmowa z Włochami po włosku to dla mnie spełnienie marzeń.
Beata
5/5
Ja w ciągu tych ostatnicj 3 lat spełniłam więcej marzeń niż przez całe moje życie. Chodź by na przykład moja wycieczka do Włoch w sierpniu na moje urodziny, a następstwem tego było zapisanie się na naukę Włoskiego u Anna Bo Bottazzoli. Ania ma świetne pomysły, a jej kurs jest bardzo przyjazny i łatwy. Przyjazny dla osób zapracowanych, które nie mają czasu spędzać godzin nad wkuwaniem.
Marlena
5/5
Polecam z całego serca Anna Bo Bottazzoli. Jej podejście pełne empatii do kursantów jest cudowne. Nauka z Anią to wielka przyjemność i cudowna podróż w odkrywaniu pięknego języka jakim jest język włoski.
Magdalena
5/5
Polecam Anię! To jest ta osoba, która nie ułatwi Ci proces nauki języka włoskiego, ale swoją obecnością sprawi, że uwierzysz że możesz wzystko
Magdalena
5/5
Przełamałam się i widzę efekty nauki u Ciebie!!! Grazie mille. W sklepie, knajpie nie uciekam jak ktoś się odezwie tylko słucham i gadam. Czad,
5/5

Zobacz o co pytają mnie przyszli kursanci

A może masz jeszcze jakieś pytania?

Dołącz do kursu PRO!

za 1390 zł

Powyższą kwotę możesz zapłacić w 3 lub 5 ratach.
Kliknij przycisk i wybierz odpowiednią formę płatności dla Ciebie.

Liczba miejsc ograniczona.
Do kursu może dołączyć tylko 20 osób.

Kolejna edycja dopiero we wrześniu.