X

Anna bottazzoli

Jestem Anna Bottazzoli i od 10 lat uczę komunikacji w języku włoskim. Po wypadku samochodowym miałam problemy z pamięcią, dlatego zaczęłam uczyć się języka obcego, aby ćwiczyć pamięć. Zakochałam się w języku włoskim i po kilku latach mieszkania we Włoszech oraz urodzeniu dwóch dwujęzycznych dzieci, zauważyłam wiele zależności i skutecznych metod nauki języka. Teraz uczę komunikacji w języku włoskim w Polsce, korzystając z mojego doświadczenia i wiedzy z zakresu efektywnej nauki i neurodydaktyki. Mój KURS KOMUNIKACJI W JĘZYKU WŁOSKIM to gotowy przepis na opanowanie języka włoskiego. Jestem mamą trójki dwujęzycznych dzieci i nadal interesuję się sposobami komunikacji między ludźmi.

dlaczego uczę komunikowania się w języku włoskim

Sama znalazłam sposób na efektywne opanowanie języka włoskiego pomimo poważnych problemów z pamięcią. Dzięki moim wyzwaniom znalazłam wiele „dróg na skróty” i bardzo lubię się tym dzielić z innymi.

Ponadto język włoski otworzył przede mną życie pełne przygód.

“Zawsze lubiłam rozmawiać i poznawać ludzi. komunikacja to cudowna okazja, aby poznać siebie i innych”

Anna Bo bottazzoli – autorka kursu online „komunikacja w języku włoskim”

Zobacz, jak wygląda kurs od środka.

Nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego udostępniam Ci poniżej pierwszą lekcję kursu  LEZIONE UNO PUNTO UNO, abyś mógł/mogła zobaczyć, czy to coś dla Ciebie.

Kontakt