X

opinie o kursie

Dr n. med. AGATA PLECH: 

„Kurs komunikacji w języku włoskim był dla mnie pierwszym kontaktem z językiem włoskim poza tymi paroma zwrotami poznanymi w czasie podróży.

Po pierwsze zaciekawił mnie formą- nie ma tu typowego dla innych lekcji schematu: czytanka, słówka, gramatyka, ćwiczenia. Jest za to bardzo praktycznie i interaktywnie: są słowa, gesty, zwroty, a w praktyce ćwiczenie różnych form gramatycznych w ich naturalnym użyciu. Trochę jak u dzieci.

Do tego powtarzanie tych samych słów i praktykowanie komunikacji w grupie na fb. To jest to, to działa!! Wszystko opatrzone fajnymi zwrotami, cytatami, słowami poznawanymi w grupie i tymi, które wplatają się w treść polskich maili. Po prostu kurs prowadzony z ogromnym zaangażowaniem, a przez to po prostu skuteczny! Polecam każdemu!” 

 
 

EWA PRZYBYLSKA

„Kurs jest tym czego oczekiwałam i potrzebowałam. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się uczyć włoskiego samodzielnie przy użyciu nowoczesnych technologii.

Ta metoda pozwala na rozwijanie umiejętności językowych na odpowiednim dla siebie poziomie i tempie. Dużo konwersacji, gramatyka w pigułce i najważniejsze – przesympatyczna i zaangażowana prowadząca.”

MARIA WALEWSKA
„Wyjątkowy, intuicyjny, naturalny kurs języka włoskiego. Do znanych już słówek (wow … niemiałam pojęcia, że już znam tyle słów po włosku!!!) dokładamy następne. Kurs oparty jest na konwersacji, a przecież o to nam chodzi byśmy mogli komunikować się w tym języku. Bez stresu, bez zbędnej gramatyki, która przecież się pojawia (ale my o tym nie wiemy ) i jakoś … sama wchodzi do głowy. Bardzo ciekawie przygotowane lekcje na video – prowadzą krok po kroku. Przemyślane, z otwartymi pytaniami skłaniającymi do dalszej konwersacji. Można ich słuchać w kółko. Gorąco polecam!”
 
Coach i mentor BARBARA LECH:

„Ania jest niezwykłym nauczycielem, pokazała mi, że język to nie gramatyka i miliony słówek, a super zabawa i umiejętność KOMUNIKACJI.

Dzięki niej wróciłam do nauki języka, na luzie, z uśmiechem. Czasem muszę trochę pomachać rękami albo opowiedzieć coś na okrętkę, ale suma sumarum druga strona rozumie co mówię. A czyż nie o to chodzi? Dziękuję Aniu.”

MARZENA:

„Na film o kursie trafiłam przez przypadek na FB ….. a może zamiast przypadku tak miało być… 😉

w dzisiejszych czasach, niepewnych czasach potrzebuję oderwać się od pracy, stresu i tego co może przynieść przyszłość. Twoje lekcje to powiew minionych wakacji a zarazem tych następnych które czekają za rok (?).

We Włoszech byłam kilkukrotnie na urlopie – zawsze to była bardzo radosny czas… brakowało mi jednak rozmowy z napotkanymi osobami – dlatego tak chętnie zgłosiłam się do Ciebie.

Bardzo podoba mi się Twoje nastawienie na mówienie – zachęcasz, odpowiadasz, powtarzasz, dajesz czas. Z Tobą włoski – facile ;)”

 

 

Gotow* na przygodę życia?

Nowy język to nie tylko nowa umiejętność. To przede wszystkim nowe znajomości, podróże, przygody i miłość (do języka oczywiście 😉

Kontakt